www.kemsanmantolama.com dış cephe mantolama sistemleri, mantolama, boya ve sıva işleri
 
     
 
 (0216) 621 81 57

 

 
 
Alçı Sıva
Boya
Kartonpiyer
Fayans
Laminant Parke
   
Mantolama
  • İstanbul Mantolama
Boya
Söve
Cephe Kaplama
Çatı Onarım
 
 
 
Renk Kartelası
Renklerin Anlamları
Markalarımız
Yöneticilerin Dikkatine !
Ödeme Seçenekleri
Neden Mantolama Yapılmalı?

 • Aktif Ziyaretçi : 2  
 • Bugün Tekil : 7  
Ayrıntı
 
 
 

Kemsan Dekorasyon Dış Cephe Kaplama İşleri                                               

 Dış Cephe Kaplama teknolojisinde en iyi ekipman ve deneyimli teknik kadrosuyla Kemsan Dekorasyon hizmetinizdedir. Bina cephe kaplamaları ve normal cephe kaplamalarında istediğiniz tasarımdaki granit, limra, mermer cephe kaplamalarını yapabilmekteyiz.

Aşağıda sıkça sorulan soru ve cevapları bulabilirsiniz.

Dış Cephe Kaplaması Nedir ve Ne işe Yarar? Özellikle günümüzde binaların estetik görünümleri ve ısıl yalıtımları için birçok kaplama teknolojisi bulunmaktadır. Binanın dış yapısının üstüne monte edilebilen, alüminyum, ahşap, mermer, granit, limra, kompozit, siding gibi kaplama yöntemleri mevcuttur. Bu teknolojiler ile bina veya evleriniz hem daha güzel bir dış görünüme sahip olacak hem de daha iyi bir ısı yalıtımı sağlanmış olacaktır.

Granit Dış Cephe Kaplaması? Bina veya evlerin dış cephelerini granit taşıyla kaplanarak oluşan kaplama türüdür. Kırmızı granit, yeşil granit ve diğer
granit çeşitleri ile yapılan dış cephe kaplaması bulunmaktadır.

Cephe Kaplamaları ve Çeşitleri Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok cephe kaplama çeşidi mevcuttur. Bunlardan bizim sizlere sunduklarımız; Granit, Mermer ve
Limra cephe kaplamalarıdır.

Bina Cephe Kaplama Nasıl Yapılır? Uzman ekiplerimiz tarafından öncelikle bina veya evinizin dış cephesi üzerinde keşif incelemesi yapılır ve gerekli hesaplama, çalışmalardan sonra ortaklaşa seçilen kaplama türüyle binanızın dış cephesi kaplanır.

Dış Cephe Kaplama Fiyatları Nasıl Belirlenir? Cephe kaplama fiyatlarımız, yapılacak çalışmanın büyüklüğüne ve seçilen kaplama malzemesine göre belirlenir. Cephe kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

  Kemsan Dekorasyon farkını yaşamak için (0216) 621 81 57  bizi arayın.

 
 
"Dış cephe kaplama, mantolama, boya alçı ve tüm dekorasyon işleriniz için Kemsan'ı tercih edin."


Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Referanslarımız  |  Hizmetlerimiz  |  İletişim

Türk Web Ajans